Huawei Earbuds | FreeClip 2 | Bluetooth | Open-Ear | Noise canceling | Wireless | White
- TootjadHuawei
- Mudel: 55038691
- Saadavus: 5
-
198€
Huawei Earbuds | FreeClip 2 | Bluetooth | Open-Ear | Noise canceling | Wireless | White
| All | |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kandmisviis | Open-Ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1890 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product family | Earbuds |
| Producer product name | FreeClip 2 |
| Resistance | IP57, IP54 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: huawei earbuds freeclip 2 bluetooth open-ear noise canceling wireless white, 55038691, huawei, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid







